Informace o volbach do poslanecke snemovny CR

Prestoze ceska ambasada v Mexiku neustale a neustale opakuje a preposila informace o kazdych volbach, tak se vzdycky najde nekdo, kdo v okamziku, kdy volit nemuze protoze se podle instrukci nezaregistroval na zvlastnim volicskem seznamu, zacne rozhorcene vykrikovat, ze proc mu jako nekdo nedal vedet? Hruza… to se mel jako o tyhle veci starat sam a informovat se? Neslychane… Oskliva ambasada a oskliví krajane… Fuj!

Mno… dost sarkasmu… podle me pokud osoba volit chce, ma takove veci sledovat sama. Ja volit pro CR nechci (neb tam neziju a v ceske politice se naprosto prestavam orientovat, cimz si pripadam trsoku nesvepravna, co se rozhodovani tyce :D) a i tak jsem v obraze… A byla bych i bez emailu od velvyslanectvi. Ale kdyz uz ty emaily mam, tak se podelim aspon tady (i kdyz predpokladam, ze kdyz si to nekdo nevyhleda na strance velvyslanectvi, tak si to tezko bude vyhledavat u me na blogu :D, ale co kdyby… Jeste posledni: pokud si na velvyslanectvi nepozadate o zaneseni vaseho emailu do databaze krajanu, ambasada tezko muze tusit, kam vam informace a sdeleni posilat… Ne, pracovnici konzulatu nejsou jasnovedci  se sklenenou kouli, ve ktere se jim zobrazujeme vsichni cesi rezidentni v Mexiku, s aktualnim emailem samozrejme! – Fakt! Nekecam!)

Informace na webu velvyslanectvi: http://www.mzv.cz/mexico/cz/zpravy_udalosti_a_oznameni/volby_do_psp_2014.html

A tady je ta informace, kterou jsem dostala ja:

a) pro ty, co nejsou ve zvlastnim seznamu volicu velvyslanectvi CR v Mexiku (volebni okrsek 81) – tzn. pokud ma clovek trvale bydliste v Horni dolni, tak je zapsany v seznamu volicu v Horni dolni a tim padem pokud se neprihlasi s predstihem (do predem stanoveneho terminu – k temto volbam je to do 15. 9. 2013!!!) jako volic v Mexiku (nebo tam, kde se nachazi v obdobi voleb), tak nebude moct volit jinde nez  v Horni dolni!!!

“dovoluji si Vás informovat, že ve dnech 24. a 25. října 2013 proběhnou na velvyslanectví ČR v Mexiku volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Přílohou si Vám dovoluji zaslat bližší informace.
 
Máte-li zájem se voleb zúčastnit, můžete požádat o zapsání do Zvláštního seznamu voličů – použijte prosím přiložený formulář a přečtěte si bod 4) v dokumentu “O Z N Á M E N Í  o době a místě konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky” (v příloze).
 
K zodpovězení Vašich otázek Vám jsem k dispozici na e-mailové adrese mexico@embassy.mzv.cz

volba do PP P ─CR- informace pro obcany ─CR

priloha 2 – zadost o zapsani do zvlastniho seznamu volicu

b) pro ty, co uz ve zvlastnim volicskem seznamu na ceske ambasade v Mexiku jsou: 

“dovoluji si Vás informovat, že jste zapsán/a do zvláštního seznamu voličů vedeného velvyslanectvím ČR v Mexiku.
 
Ve dnech 24. a 25. října 2013 proběhnou na našem velvyslanectví volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kterých se budete moci zúčastnit. Prosím nezapomeňte si k hlasování přinést platný doklad totožnosti a doklad k prokázání st. občanství ČR (např. pas nebo občanský průkaz, které potvrzují jak totožnost, tak st. občanství).
 
Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme e-mailem, prosím pište na adresu mexico@embassy.mzv.cz”

volba do PP P ČR- informace pro občany ČR

Informace pro a) a pro b):

Inf.o způsobu hlasování na ZÚ a KÚ ČR ve volbách do PS P ČR 2013c

Volbam zdar…

Esta entrada fue publicada en Ruzne. Guarda el enlace permanente.

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s